Menu Zamknij

Dla przedsiębiorców

Konferencja otwierająca

Konferencja otwierająca to wydarzenie inaugurujące konsultacje społeczne. W trakcie konferencji odbędzie się briefing prasowy oraz wprowadzenie w założenia projektu konsultacji. Sprawdź wydarzenie na Facebook.

Ankieta internetowa

Wypełnij ankietę internetową. To najprostszy sposób na wyrażenie swojej opinii.
Ankieta będzie dostępna na dwóch etapach procesu konsultacji: w fazie pierwszej kiedy zbierane będą opinie i pomysły na zagospodarowanie przestrzeni oraz w fazie drugiej kiedy oceniane będą koncepcje wypracowane w fazie pierwszej.

dni
godziny
minuty

Warsztaty planowania partycypacyjnego

W ramach projektu założono przeprowadzenie cyklu 3 warsztatów dla 5 grup. Liczba miejsc będzie na nich ograniczona i będzie wymagała wcześniejszej rejestracji. Sprawdź wydarzenia na Facebook.

Pisemne uwagi

Jeśli nie możesz wypełnić ankiety internetowej lub chciał(a)byś zaprosić do konsultacji kogoś kto jej nie może wypełnić, możliwe jest złożenie pisemnej opinii. Poniżej znajduje się formularz. Odpowiedzi należy złożyć…

dni
godziny
minuty

Dyżury ekspertów

W trakcie projektu dostępne będą dyżury ekspertów. Śledź wydarzenia na Facebook.

Panel ekspercki

To transmitowane online wydarzenie, w którym zaproszeni eksperci będą mogli wypowiedzieć się w temacie zagospodarowania konsultowanej przestrzeni. Sprawdź wydarzenia Facebook.

Kontakt e-mail

W trakcie trwania projektu możliwy będzie kontakt e-mailowy z zespołem konsultacyjnym. Będzie to okazja do zadania dodatkowych pytań lub ewentualnego przesłania materiałów.

Konferencja zamykająca

Konferencja zamykająca to wydarzenie, na którym zostaną przedstawione wyniki wypracowane w trakcie konsultacji.

dni
godziny
minuty
Skip to content