Menu Zamknij

Zbieranie pisemnych uwag i opinii (faza I)

Status

zakończono

Opis formy

Pisemne zbieranie uwag jest analogiczną formą zbierania opinii i ocen mieszkańców do otwartej ankiety internetowej. Osoby zainteresowane taką formą będą mogły wypełnić formularz lub zgłosić swoje uwagi w preferowanej przez siebie kształcie składając je osobiście lub pocztowo w jednym z punktów obsługi mieszkańców Urzędu Miasta Krakowa.

Własna koncepcja zagospodarowania obszaru

Jeśli masz własną koncepcję zagospodarowania obszaru, to prześlij ją elektronicznie na adres: kontakt@konsultacjewesola.pl wraz z wypełnionym formularzem pisemnego składania uwag i opinii (dostępny poniżej).

Jak dołączyć?

Pisemne uwagi i opinie będzie można składać na formularzu – wersja dla mieszkańców oraz wersja dla organizacji pozarządowych. Formularz będzie można wydrukować i wypełnić w domu, a następnie przekazać na jeden z poniższych sposobów:

  1. W formie skanu/zdjęcia e-mailem na adres: kontakt@konsultacjewesola.pl;
  2. Przez Elektroniczną Platformę Usług Administracji Publicznej (ePUAP);
  3. Pocztą na adres: Wydział Strategii, Planowania i Monitorowania Inwestycji, Urząd Miasta Krakowa, plac Wszystkich Świętych 3-4, 31-004 Kraków z dopiskiem: „Konsultacje Wesoła”;
  4. Osobiście – poprzez wrzucenie przesyłki (wersja papierowa) do pojemnika umieszczonego w pobliżu wejścia do jednej ze wskazanych na poniższej mapie lokalizacji placówek Urzędu Miasta Krakowa. Przesyłka powinna być zaadresowana w następujący sposób: Wydział Strategii, Planowania i Monitorowania Inwestycji, Urząd Miasta Krakowa, „Konsultacje Wesoła”. Pełna lista dostępnych placówek Urzędu Miasta Krakowa znajduje się tutaj.

Przed złożeniem pisemnych uwag i opinii zapoznaj się z materiałami.

Ważne terminy

Składanie pisemnych uwag i opinii będzie możliwe w terminie:

26.11.2020 - 16.12.2020

Śledź wydarzenia na bieżąco

Śledź wydarzeni na bieżąco na stronie internetowej oraz na profilu Facebook.

Skip to content